Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Matrix

06 Gush 13:20 ,

SHES PJES PER HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 23:45 ,

Hyundai Matrix 1.5crdi viti 2003 me klim rks 7 muj

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:53 ,

Hyundai matrix

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 17:26 ,

Hyundai matrix

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 21:53 ,

Hyundai matrix glk

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 19:50 ,

Shitet Hyundai Matrix

550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:12 ,

Hyundai matrix glk

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 18:12 ,

Shitet Hyundai Matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Mar 09:08 ,

Hyndai matrix 1.5 crdi diesel 19km per 1 liter

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:07 ,

Hyundai matrix glk

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 13:10 ,

HYUNDAY 1.5 CRDI 2002

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 10:49 ,

Shitet Hyundai Matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Qer 13:11 ,

Hyundai matrix glk

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:13 ,

Hyunday matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 14:48 ,

Hyundai Matrix

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 21:15 ,

Hyundai Matrix 1.5 CRDI - I tkuqe , 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 21:04 ,

Pjes per Hyundai Matrix 1.5 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 20:10 ,

Hyundai matrix

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 20:43 ,

Hyundai matrix

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 20:17 ,

Hyundai Matrix GLS

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 15:27 ,

Shes Hyundai Matrix CRDI 16V

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 14:32 ,

Hyndai Matrix 1.5 Diesel Vlera 3300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 19:34 ,

hynday matrix crdi 1.5

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 14:54 ,

Hyunday Matrix

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 09:31 ,

Hundai

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:50 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 20:16 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 09:44 ,

Shes veturen e tipit Hyundai 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 13:21 ,

Shes Veturen Hyundai Matrix

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:49 ,

Hyundai Matrix 1.5 CRDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:52 ,

Shes veturen hyndai matrix

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 14:36 ,

Shitet vetura 1.5 dizel

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 08:17 ,

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Gush 11:38 ,

Hyundai Matrix

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 18:17 ,

Hyundai Matrix dizel -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim