Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | Matrix | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


05 Nën 09:46 Vetura , Prishtinë

SHES PJES PER HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 19:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Hyundai Matrix

550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:12 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 18:12 Vetura , Kastriot

Shitet Hyundai Matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Mar 09:08 Vetura , Ferizaj

Hyndai matrix 1.5 crdi diesel 19km per 1 liter

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:07 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 13:10 Vetura , Ferizaj

HYUNDAY 1.5 CRDI 2002

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 10:49 Vetura , Kastriot

Shitet Hyundai Matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Qer 13:11 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:13 Vetura , Prishtinë

Hyunday matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim