Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Model tjetër

24 Jan 00:04 ,

shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 17:27 ,

Honda civic 1,6 i sapo ardhur nga zvicrra

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 17:14 ,

Shes Kombi Hyundai i sapo ardhur nga Zvicrra

3 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Nën 18:09 ,

Shes Hundai kamionet

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 19:39 ,

Shitet makina mund edhe te nderrohet

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 10:03 ,

Shitet Gjipi Ne Gjendje Te Mir

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 20:44 ,

Hyundai

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 17:39 ,

Golf 4

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:25 ,

Hyundai 2.4 dizell

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 01:15 ,

U shit flm merrjep

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 14:26 ,

urgjent

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 15:27 ,

Hyundai benzin -98

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 22:22 ,

Hyundai dizel -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim