Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Pony

23 Maj 22:26 ,

Shitet hundai me 148 mij kalume.liber garanciom

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 21:23 ,

Shitet ndrrohet

250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 22:39 ,

Kerkoi pjes per hunday pony

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 19:49 ,

Hyundai pony

680 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 18:33 ,

Hyundai Pony

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:58 ,

Hyundai LS Pony 1.3 -91

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 19:07 ,

Hyundai Pony 1.5 '93

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim