Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | S-Coupe

08 Tet 09:49 ,

Hyundai coupe 2.0

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 11:57 ,

Hyundai coupe

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:01 ,

Shitet vetura

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 15:02 ,

hyndai ne gjendje te rregullt

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 11:32 ,

Hyundai S-Coupe

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 12:50 ,

Kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 07:40 ,

Shitet hyundai

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 19:31 ,

shes ose ndroj veturen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:41 ,

shitet honday

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 21:50 ,

Honday

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 22:47 ,

hondai

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 08:06 ,

Shitet hunday coupe

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Gush 00:02 ,

shitet ose ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim