Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | Santa Fe | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:51 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI AUTOMATIK 7 ULSE 4X4

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Vetura , Lipjan

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI VITI 2007 ME RKS 1 VIT

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:27 Vetura , Lipjan

Hyundai Santa Fe 2.5benzin+plin ne dizne

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI SANTAFE 4WD 2.2 CRDI AUTOMATIK 7 ULSE 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Vetura , Pejë

HYUNDAI SANTA FE 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 13:12 Vetura , Gjilan

Hyundai

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 20:41 Vetura , Drenas

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Nën 13:07 Vetura , Pejë

Hundai Santa Fe Super Qmim Gjendje shume te Mire

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 11:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Santafe 2011 nje pronar

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 10:19 Vetura , Prishtinë

U shittt

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim