Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Santamo

15 Mar 20:42 ,

Shitet Vetura Hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:20 ,

Hyundai ��

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim