Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Sonata

23 Qer 18:05 ,

Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Maj 10:22 ,

Hondai

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:42 ,

Hondai

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 18:46 ,

Shitet Hyundai Sonata 2.3 Benzine

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Jan 22:37 ,

Hyundai Sonata

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Gush 16:48 ,

Ne shitje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:06 ,

hyundai sonata

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 11:07 ,

Vetur

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:02 ,

Shitet Vetura Hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:18 ,

Huyndai 2007 -Ndrrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 15:52 ,

Hundai sonata

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 19:51 ,

hyundai

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 22:51 ,

Shitet Hyundai Sonata

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Tet 21:21 ,

Shes Hyundai Sonata

5 757 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 15:09 ,

Shes veturen me defekt

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 14:36 ,

Shes veturen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:47 ,

Shes Hyundai Sonata

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 13:36 ,

Shes veturen

550 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 12:36 ,

Hyundai Sonata 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 12:04 ,

Hyundai Sonata 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Korr 16:34 ,

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 21:07 ,

Hyundai Sonata 2.0 crdi -07 mundesi ndrrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 15:05 ,

Hunday

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:53 ,

Shes veturen

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:33 ,

Hyundai Sonata -03

800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 08:52 ,

U shitttt Hyundai sonata I qlajmrun

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 15:13 ,

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 18:38 ,

Shitet ndrrohet honday

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 23:44 ,

U SHIT. Hyundai Sonata 2.0 CRDI -ndrrim

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 01:21 ,

Hyundai Sonata 2.0 CRDI 150PS 2009 - ndrrim

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:58 ,

HYUNDAI 2.0 TDI VITI 2006 1 VIT REGJISTRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 21:22 ,

Hyundai Sonata benzin -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 20:57 ,

Hyundai Sonata

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 20:24 ,

Honday sonata

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 20:06 ,

Hunday sonata 2002

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 16:51 ,

hyundai sonata 2.0benxin ndrim i munshem

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim