Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | Trajet | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Nën 17:49 Vetura , Prishtinë

PJES PER HYUNDAI TRAJET 2.0 CRDI AUTOMATIK 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 20:23 Vetura , Viti

Hyundai

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:41 Vetura , Deçan

Hyundai Trajet 2.0 CRDi

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 16:27 Vetura , Malishevë

shitet hyundai trajet

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 16:15 Vetura , Malishevë

HYUNDAI TRAJET

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 11:12 Vetura , Prizren

Shitet ose ndërrohet me pikap

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:06 Vetura , Prishtinë

Hyundai trajet shitet ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:59 Vetura , Lipjan

shitet

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:43 Vetura , Kaçanik

Hyundi Trajet

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 10:07 Vetura , Prishtinë

Hyundai Trajet 2.0 Crdi

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim