Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Hyundai | Tucson

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:04 ,

Hyundai Tuscon 2.0 Crdi rks

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:33 ,

Hyndai 2.0

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 08:56 ,

Hyundai Tucson 2.0 4 X 4

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 16:09 ,

PJES PER HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Shk 16:08 ,

SHES PJES PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 16:33 ,

Hyundai tucson automatik dizel 2.0

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 21:34 ,

Shes ose bej ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 16:29 ,

Hyndai Tucson benzin 2019

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 16:52 ,

Hyundai ne gjendje perfekte 2.0crdi,4x4,nje pronar

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 13:11 ,

Hyundai tucson 2.0 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim