Kaçanik | Makina | Vetura | Hyundai | Tucson | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:37 Vetura , Ferizaj

Hyundai Tucson

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44 Vetura , Gjilan

Hynday 2.0

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:56 Vetura , Prishtinë

Hyundai Tucson 2.0 4 X 4

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 19:23 Vetura , Vushtrri

Hyndai Tucson 2.0 Dizel

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 09:49 Vetura , Prishtinë

PJES PER HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Nën 09:45 Vetura , Prishtinë

SHES PJES PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 18:07 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 19:00 Vetura , Dragash

Hyundai Tucson 4x4

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Sht 21:35 Vetura , Gjilan

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi 4x4 (135,000km) I DOGANUAR

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 15:12 Vetura , Pejë

U SHITE FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim