Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Veloster

26 Tet 11:56 ,

Hyundai Volester 2013 1.8 Benzin nga Amerika

7 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 14:58 ,

Hoday 1'6 me 6 shpejtesi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 10:36 ,

Hyndai Velstar

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 13:55 ,

Hyundai Veloster 1.6 16V

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim