Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | XG 30

10 Dhj 16:21 ,

Hyundai

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 11:07 ,

Shitet urgjent

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim