Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | XG 350

13 Nën 19:02 ,

Autobus

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim