Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | i10

Sot 12:29 ,

Hyundai i10 1.2 Benzin Manual ����

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 20:33 ,

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 12:19 ,

shitet

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 21:59 ,

Hyundai

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Gush 21:58 ,

Hyundai

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Gush 21:38 ,

Hyundai

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 17:43 ,

shes hyundai i10

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 18:54 ,

Shitet Honda i10 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 14:05 ,

Hyundai i10 benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 23:42 ,

Hyundai I10

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Korr 18:15 ,

Kombi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 18:48 ,

Hondai

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim