Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Dje 21:55 ,

hyundai 1.2 Benxin 2011

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 ,

Hyundai i20 1.2 Benzin Manual ����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:25 ,

Hyundai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:22 ,

hynday 045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 23:47 ,

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 09:46 ,

Hyndrai,

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Korr 18:33 ,

Hyndai i20 1.2 benzin rks 2013

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 22:28 ,

Hyndrai

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Qer 14:23 ,

Hyundai i20 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 10:50 ,

Hyundai 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 15:08 ,

Hyndai

2 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 21:14 ,

Hyndai

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 22:58 ,

Hyndai

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 22:10 ,

Shitet hondai i20 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 17:00 ,

Shitet Hyndai i 20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 09:31 ,

Hyndai i 20 U shitt

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 17:52 ,

Shitet hyundai i20 e posadoganuar 045290107

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 20:14 ,

Hyundai i20 benzin

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 16:05 ,

Shitet vetura e re

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 17:06 ,

Hyndai

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Mar 16:06 ,

Hyundai i20

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 17:12 ,

Hyundai i20

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:16 ,

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 22:32 ,

Shitet Vetura

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:01 ,

Shitet HYUNDAI i20 2012 1.2b

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 19:05 ,

Shitet Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 18:46 ,

Hyndai i20

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 18:38 ,

Hyndai i20

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Tet 12:29 ,

Hyndai i20 -2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 09:54 ,

Hyundai i20

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 16:12 ,

Hyundai i 20

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 00:38 ,

SHES HYNDAI I20 RKS VITI 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Qer 15:21 ,

Hyundai i20 benzin

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 17:38 ,

Hyundai

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 23:21 ,

Hyunda i20

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 13:48 ,

Hyundai i20 1.4

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 19:55 ,

Hyundai

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 12:23 ,

Hyundai I20

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 14:01 ,

Hyundai

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Dhj 15:15 ,

Hyndai i20

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 20:20 ,

Vetura Hyundai në shitje

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Maj 21:05 ,

Hyndai i20 2013

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim