Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 20:09 Shitorja ,

Hyundai i20 1.2 Benzin Manual ����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 18:14 ,

hynday 045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 16:29 ,

Hyundai i20 1.2

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 13:18 ,

Hyundai i 20 2011 (rks) ne gjendje perfekte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 08:57 ,

Hyundai i20 benzin

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Sht 23:47 ,

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 21:24 ,

Hyndai RKS 1 vit regjistrim

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 18:33 ,

Hyndai i20 1.2 benzin rks 2013

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 22:28 ,

Hyndrai

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Qer 14:23 ,

Hyundai i20 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim