Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Dje 23:11 ,

Hyundai 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:18 ,

Hyunday i20, 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:10 ,

Hyndai i20 1.2 Benxin 2014 RKS 1 VIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:33 ,

Hunday i20 1.3B 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:34 ,

hynday 045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 23:47 ,

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 21:55 ,

Hyundai i20 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 15:08 ,

Hyndai

2 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 21:14 ,

Hyndai

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 22:58 ,

Hyndai

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim