Kaçanik | Makina | Vetura | Hyundai | i30 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:50 Vetura , Gjilan

Hyundai i30 1.6 diesel AUTOMATIC

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:48 Vetura , Gjilan

Hyundai I30 1.6 disel Automatic 50800 KM

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:46 Vetura , Prishtinë

Hyundai I30 Diesel URGJENT

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:45 Vetura , Mitrovicë

Hyundai i30 diesel URGJENT

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:25 Vetura , Ferizaj

HUNDAI i30-nga zvicra-viti 2011

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Nën 21:03 Vetura , Gjilan

Hyundai i30

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 10:05 Vetura , Gjilan

Hyundai i30 /Dizel/Manual/5500Euro

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 11:23 Vetura , Prishtinë

shitet hyundai i30 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 16:54 Vetura , Gjilan

Shiten dy hyundai i30

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:45 Vetura , Gjilan

Hyundai i 30 1.6 CRDI Style

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim