Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | i40

20 Gush 17:52 ,

Hyundai i40crdi 11.2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 15:19 ,

hyundai i40

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:02 ,

Hyundai i40 dizel -13

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:37 ,

Hyundai i40 dizel -13

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim