Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | ix20

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


23 Tet 19:00 ,

hyndai ix20 1.4 crdi

6 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 15:25 ,

Hyundai

1 290 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Korr 19:42 ,

Hyundai

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 21:45 ,

Hondaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 16:11 ,

Hyundai

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 10:31 ,

Honday

900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim