Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | ix55

28 Shk 13:10 ,

Shes hyndai EN ix55 3.0 dizell 4d4 rks 7 ulse

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:44 ,

hundai 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:49 ,

Honday

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:55 ,

Hyundai ix55 dizel

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 11:57 ,

Hyundai IX55 4WD CDTI

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim