Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | ix55 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 08:58 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI ix55 3.0 CRDi 7 ULSE RKS VITI 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 20:43 Vetura , Prizren

Shes hyndai EN ix55 3.0 dizell 4d4 rks 7 ulse

11 250 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:49 Vetura , Deçan

Honday

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:55 Vetura , Gjakovë

Hyundai ix55 dizel

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 11:57 Vetura , Prishtinë

Hyundai IX55 4WD CDTI

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim