Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai

Atos , 1
H 100 , 1
Santa Fe , 4
Terracan , 2
ix35 , 1
Sot 16:54 Shitorja ,

HYUNDAI iX35 2.0 DIESEL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 14:04 Shitorja ,

Hyundai santa fee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 14:04 Shitorja ,

Hyundai santa fe 2.2 d

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 22:10 ,

Hyundai Terracan 2.9 CRDI PA DOGAN

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:49 ,

Shees

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 10:24 Shitorja ,

Rent A Car Dardania 044 26 9000 Hyundai santa fe

25 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 08:44 ,

Shitet Hyundai Santa Fe

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 14:50 ,

Hyundai H100

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 16:35 ,

HYUNDAI ATOS 1.0 AUTOMATIC

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim