Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | EX30

26 Maj 13:06 ,

IVEKO IVECO. Auto shlep

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim