Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | EX35

10 Qer 22:15 ,

shitet vektra

440 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 17:25 ,

Dyr Dritare PVC

70 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Jan 18:13 ,

shess infiniti

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Tet 08:48 ,

Mundesi nderrimi

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 21:59 ,

shitet ose ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim