Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | FX

11 Maj 16:23 ,

Infiniti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 17:04 ,

Shitet infinit, beje edhe ndrrim.

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 17:04 ,

Shitet korpa

7 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:35 ,

Kamjoneta iveko

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Tet 21:37 ,

Bejme gjetjen e ujit

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 21:53 ,

Veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim