Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | G37

01 Shk 10:10 ,

Blej te gjitha llojet e veturave

210 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim