Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | Model tjetër

03 Qer 10:11 ,

Iveco kombi 2.5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:42 ,

iveko

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 20:46 ,

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 20:42 ,

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 10:47 ,

Shitet Kamioneta Iveco

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 22:58 ,

Shitet 549

2 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 12:26 ,

RiIMORKIO

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 20:56 ,

shitje

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 21:01 ,

Shes kombi iveco 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim