Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | Q45

03 Dhj 12:49 ,

Infiniti Q45 345ps Full Extra -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim