Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | Q50

Sot 16:25 ,

-----URGJENT NË SHITJE - INFINITI Q50 - 2015-----

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 20:25 ,

Infinit Q50 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim