Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | QX56

Dje 23:26 ,

Shitet Infiniti 5.6 benzin viti 2005 me regjistrim

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 09:01 ,

Shitet Infiniti Q56

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim