Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti | QX70

17 Nën 19:26 ,

Shitet IVECO

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim