Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti

EX35 , 4
EX37 , 2
FX , 3
Q45 , 1
Q50 , 1
QX56 , 1
02 Qer 19:46 ,

BEJME BARTJEN E AUTOMJETEVE 24/7 “AUTO BULI”

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:23 ,

Infiniti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 20:33 ,

BEJME BARTJEN E AUTOMJETEVE 24/7 “AUTO BULI”

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 17:04 ,

Shitet infinit, beje edhe ndrrim.

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 09:01 ,

Shitet Infiniti Q56

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Dhj 17:25 ,

Dyr Dritare PVC

70 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 20:25 ,

Infinit Q50 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 18:13 ,

shess infiniti

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Tet 08:48 ,

Mundesi nderrimi

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 21:53 ,

Veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 21:59 ,

shitet ose ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Dhj 12:49 ,

Infiniti Q45 345ps Full Extra -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim