Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti

EX30 , 1
EX35 , 2
EX37 , 1
FX , 5
G37 , 1
Q45 , 1
QX56 , 1
QX70 , 1
02 Qer 19:46 ,

BEJME BARTJEN E AUTOMJETEVE 24/7 “AUTO BULI”

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 13:06 ,

IVEKO IVECO. Auto shlep

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:23 ,

Infiniti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 20:46 ,

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 20:42 ,

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 10:47 ,

Shitet Kamioneta Iveco

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 09:01 ,

Shitet Infiniti Q56

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 17:04 ,

Shitet korpa

7 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:25 ,

Dyr Dritare PVC

70 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Jan 18:13 ,

shess infiniti

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Jan 14:35 ,

Kamjoneta iveko

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 19:26 ,

Shitet IVECO

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 21:37 ,

Bejme gjetjen e ujit

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 21:53 ,

Veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 10:10 ,

Blej te gjitha llojet e veturave

210 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 12:49 ,

Infiniti Q45 345ps Full Extra -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim