Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Isuzu | Campo

20 Jan 22:30 ,

Shes gjipin opel campo 4x4

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 20:35 ,

shes kerrin e drunit

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 17:50 ,

shes bufer per vetur

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 17:34 ,

Iveco Daily (Maxxi) 2012 Pa dugan

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 15:15 ,

Shes motorrin

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Korr 16:55 ,

Vektra

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 18:13 ,

opel combo

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 14:22 ,

Suzuki vitara

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Tet 21:03 ,

xhipi troper

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim