Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Isuzu | D-Max

18 Shk 11:55 ,

ISUZU D-MAX 2499 cm3

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:29 ,

ISUZU D-MAX 2014 DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 12:38 ,

Shitet motorri KTM 690k bejm.ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 21:03 ,

IVECO

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim