Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Isuzu | Gemini

09 Shk 10:53 ,

Shes Kamion isuzi 2.8 Naft

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 13:10 ,

IVECO 3500 kubik dubok

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim