Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Isuzu | Model tjetër

19 Pri 00:17 ,

Shes Autobuza Iveco dhe modele te ndryshme

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 13:27 ,

Minibus Isuzu

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 16:57 ,

Autobuss

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 16:36 ,

suzuki

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 12:40 ,

Minibus Daily 20 Ulse 3.0 VIP

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 16:57 ,

Kamioneta ISUZU

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 21:28 ,

Shitet kombi

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:04 ,

Isuzu trooper 4x4 dizell 2.2

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 15:07 ,

Mbindertim per kamiona

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 22:08 ,

Minibus

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 12:11 ,

IVECO

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 21:56 ,

Autobartje 24h/7

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 20:03 ,

kamion isuzu

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 13:10 ,

Shitet minibus iveco 25 karrika

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 21:21 ,

Isuzi

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 23:53 ,

Suzuki

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 08:20 ,

isuzu

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 21:12 ,

Isuzu

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:49 ,

Shitet isuzu 1.4 plin benzin

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Dhj 18:16 ,

isuzu

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 14:48 ,

ISUZU -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 14:26 ,

GJIP

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim