Artanë | Makina | Vetura | Isuzu | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:39 Vetura , Prishtinë

Shlep Auto Bartje ADAC Marimang 24H

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Nën 23:17 Vetura , Prishtinë

Shes Autobuza Iveco dhe modele te ndryshme

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 16:36 Vetura , Drenas

suzuki

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 22:08 Vetura , Viti

Minibus Isuzu

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 12:40 Vetura , Besianë

Minibus Daily 20 Ulse 3.0 VIP

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 16:57 Vetura , Ferizaj

Kamioneta ISUZU

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 11:36 Vetura , Prishtinë

Iveco 2012 diesel 2.3 maksi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 21:28 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:04 Vetura , Shtërpcë

Isuzu trooper 4x4 dizell 2.2

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 11:15 Vetura , Prishtinë

Iveko 2008 i po sa ardhur 3.0 dizel dupllak maksi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim