Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Isuzu | PICK UP

12 Dhj 20:23 ,

Isuzu Pick up dizel 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 20:02 ,

Shes 4 goma te dinrit 235 55 17

160 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 08:35 ,

Shitet Isuzi kiper

6 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim