Rahovec | Makina | Vetura | Isuzu | Trooper

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


20 Jan 08:01 ,

Isuzu

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 22:39 ,

Isuzu Troper 2.2

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Jan 21:31 ,

Shiten bandasht

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 08:41 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 15:15 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 12:26 ,

Isuzu trooper xhip 4x4 off road

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 23:19 ,

U shit flm merrjep Gjip isuzi trooper dizell 2.3 tdi

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 19:28 ,

shes motorr 2.8 turbo diesel komplet me diferencial

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Nën 16:45 ,

shitet motorr isuzu troper 2.8 turbo dizel

476 362 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 13:31 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim