Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Isuzu

Campo , 3
D-Max , 1
Midi , 1
Trooper , 24
18 Jan 10:42 ,

Isuzi Trooper

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Nën 16:36 ,

suzuki

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 23:08 ,

Isuzi 4x4

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 11:54 ,

Shitet isuzi troper 2.6

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 12:38 ,

Shitet motorri KTM 690k bejm.ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 17:50 ,

Shitet izuzi troper 2.6

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 15:51 ,

2.2. plin

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 22:39 ,

2.6 benxin

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Jan 12:43 ,

Shitet Isuzi Troper 2.6 benzin gjendja shum e mir

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 13:57 ,

Gjipi ne shitje

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 16:01 ,

Gjipi ne shitje

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 17:23 ,

SHITET GJIPI

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 13:48 ,

u shit

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 17:22 ,

Isuzu 2.0 regjistrim deri ne nentor 2018

980 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 12:09 ,

Isuzi Trooper

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 23:59 ,

Blej motorr per isuzu trooper

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 15:15 ,

Shes motorrin

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Tet 22:21 ,

U shitt flm merrjep

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 20:56 ,

Isuzu troper

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 10:56 ,

Shes isuzu trooper 2.6 benxin

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:03 ,

shes veturen isuzu troper 2.2 benzin

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 20:31 ,

shes isuzu trooper

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 16:55 ,

Vektra

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:40 ,

Isuzu trooper

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 21:09 ,

Isuzi

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 19:49 ,

Shitet isuzu 1.4 plin benzin

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 14:40 ,

Shitet Isuz troper

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:43 ,

shes

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 14:40 ,

Isuzu tropero

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 18:46 ,

Vetura

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 21:03 ,

xhipi troper

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim