Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | F-Pace

31 Maj 14:40 ,

Jaguar F-Pace Diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 15:06 ,

Shitet

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Jan 19:53 ,

Jaguar rks ndrrimi munshum

44 710 811 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim