Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | F-Type

12 Dhj 19:17 ,

Shitet

47 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim