Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | Model tjetër

13 Gush 18:37 ,

Jaguar

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 23:45 ,

Jaguar

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 21:46 ,

Jaguar-Ford

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 10:43 ,

Shitet pa dogane dhe tvsh

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 12:01 ,

Jaguar E-Pace 2.0 Viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 17:18 ,

Urgjent shitet cady

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 15:13 ,

Jaguar

5 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 15:20 ,

Jaguar 2.7 dizel

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 20:47 ,

Shes Kerrin Jaguar

150 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 12:53 ,

jaguar 2.0 tdi

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 21:18 ,

Shitet Jaguari

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:38 ,

Shitet jaguari

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 12:47 ,

Shitet vetura Jaguar v8

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 13:47 ,

Shitet, ndrrim i mundshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 16:47 ,

shitet jaguari

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 07:04 ,

Shitet vetura Jaguar

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 23:03 ,

Shte vetra jaugar

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 18:18 ,

Shitet vetur e aksidentuar

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 14:15 ,

jaguar xj 3.2 i diskutueshem

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 16:26 ,

Jaguar benzin -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 03:00 ,

shtiet vetura

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 04:09 ,

Jaguar X-Type 4x4

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 12:12 ,

U SHIT

4 701 EUR Price Reduced

08 Nën 22:34 ,

Jaguar -04

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 21:51 ,

Jaguar x type 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 22:10 ,

Jaguar xj8

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 21:27 ,

Jaguar xj

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 20:24 ,

i diskutueshem

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 18:57 ,

Jaguar XJ220 RWD

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 02:06 ,

shtiet vetura

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 20:54 ,

urqjent

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 19:58 ,

Jaguar s-type v6 3.0 benzin

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 14:00 ,

Jaguar s-tube 3.0 v6 benzin

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 17:52 ,

Jaguar 3.0 v6 benzin -00

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 17:19 ,

Jaguar benzin -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim