Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XE

07 Mar 20:17 ,

Bejm ndrrim edhe me banes Öse Tokë

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 18:03 ,

Jaguar XE 2.0 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 14:37 ,

Jaguar XE 2.0 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 18:11 ,

2017 Jaguar XE

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 20:40 ,

Jaguar XE R 4x4

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 10:20 ,

shitet bicikleta ne tiran kamz 50 euro

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim