Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XF

Dje 18:02 Shitorja ,

Jaguar XF 3.0L

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:54 ,

Jaguar 3.0 V6 2011 disel

5 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 13:42 ,

Jaguar XF, 3.0 D, 241 ps, Biturbo, RKS, nga CH����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 12:45 ,

Jaguar XF 3.0 D V6 Portfolio 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 15:11 ,

Jagaur xf 2011 3.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 14:41 ,

Jaguar XF

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 23:39 ,

Shitet XF 3.0 D V6 Portfolio viti i prodhimit 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 19:08 ,

Shitet Jaguar XF 3.0 D V6 Portfolio viti i prodhim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:35 ,

Jaguar xf

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 11:05 ,

Kerkoj me ble vetur

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 19:47 ,

2.7 dizzell bi turbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 13:32 ,

Jaguar XF 3.0 V6 benzina

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 13:29 ,

Shes edhe mundsi ndrimi .

16 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 14:11 ,

Jaguar XF 3.0l Disel

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 21:55 ,

Jaguar Xf 2.2 dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Qer 15:47 ,

Jaguar xf

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 20:29 ,

Jagur xf

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 22:31 ,

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 11:53 ,

JAGUAR XF 3.0 DISEL

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 16:53 ,

Jaguar 3.0 anglez

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 16:34 ,

Jaguar XF

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 11:44 ,

Jaguar 3.0 V6 2010

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 11:32 ,

Jaguar xj 3.0 S langversion premium luxory T.

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 11:54 ,

Jaguar

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 20:25 ,

Shitet vetura

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 12:31 ,

Jaguar XF “Edhe ndrrim”

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 19:11 ,

✔JAGUAR XF i sapo doganuar RKS

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 12:23 ,

Shitet/Ndrrohet JAGUAR XF DIZEL

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 09:19 ,

Jaguar XF 2.7Dizel

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 12:18 ,

Jaguar xf

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 19:01 ,

Jaguar XF V8 385PS

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Jan 01:04 ,

Jaguar XF 2.7 Biturbo Diesel

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Dhj 14:42 ,

JAGUAR MODEL I RI DIZELL I POSA ARDHUR NGA CH

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Sht 14:15 ,

shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 21:52 ,

Jaguar

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 19:16 ,

Jaguari XF 3.0 L Vollpaket

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 14:44 ,

Jaguar XF 2.2l Luxury Naftë

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Nën 12:07 ,

Shitet Jaguar XF 2010 Dizell

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:01 ,

Shitet Jaguar XF

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 19:17 ,

Jaguar XF

3 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim