Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XJ

Sot 12:31 ,

Jaguar XJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 ,

Jaguar

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

19 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 22:24 ,

Jaguar XJL 3.0DS 275HP Shitet ose Nderrohet

38 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 17:54 ,

Jinling 250 cc bejm ndrrim

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 13:19 ,

Jaguar XJ

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:18 ,

Jaguar XJ NDERRIM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 23:58 ,

Jaguar XJ Nderrim

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 19:24 ,

Jaguar 2013 3.0 V6 Diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Dhj 22:58 ,

Jaguar xj

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 23:19 ,

Shitet Jaguar XJ 2013 3.0 V6 Diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 08:03 ,

Jaguar XJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 13:21 ,

Jaguar xj S line premium luxury bi xenon

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 08:40 ,

Jaguar XJL 3.0D 275HP shitet ose nderrohet

38 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 18:22 ,

Fellne Jaguar R16 Oldtimer

200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Qer 22:04 ,

Vetura Jaguar XJ

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Dhj 23:13 ,

CERKULLAR I SAPOARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 18:34 ,

Shitet

28 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 18:40 ,

Jaguar 4.0

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 21:49 ,

JAGUAR

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 15:28 ,

JAGUAR

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 23:09 ,

JAGUAR

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 17:46 ,

JAGUAR

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 23:54 ,

Jaguar

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 23:14 ,

Jaguar

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim