Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XJ40

10 Dhj 17:57 ,

Jaguar

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim